Jamajka

jamaica 2008_507

 

Pod názvem této země se mnohým vybaví zejména reggae a Bob Marley, „tráva“ a dredatí rastafariáni. To vše tato země v hojném množství nabízí, ale dnešní Jamajka je zemí mnoha tváří. Především se jedná o zemi s neuvěřitelně nádhernou a rozmanitou přírodou včetně hor porostlých bujnou džunglí a v ní ukrytýchvodopádů, kaktusových lesů, bažin s krokodýly, atd. Země je zajímavá i svými poněkud divokými obyvateli a jejich životním stylem. Kdo chce vidět a najít, uvidí a najde… Poprvé jsem se na Jamajku podívala v roce 1998.

jamaica 2008_693

Jaké akce Vám zde mohu nabídnout?

1/ Poznávací okruh Jamajkou v pronajatém mikrobusu s noclehy v penzionech, při kterém navštívíme nejzajímavější přírodní i kulturní zajímavosti tohoto ostrova

2/ Vandr po Jamajce pěšky a místní hromadnou dopravou. Tento program se důsledně vyhýbá turistickým střediskům určeným pro movité turisty a pohybovat se budeme výhradně na jamajském venkově mezi domorodci. Poznáte Jamajku takovou, jaká opravdu je – drsná, divoká, ale i hodně veselá. Určeno pouze pro psychicky velmi odolné jedince!!!

jamaica 2008_646

+420 731 020 456 htomsova@seznam.cz