Norsko

norsko5

Do Norska jsem se poprvé vydala autostopem již v roce 1994. Od roku 2003 cestuji do této pohádkově nádherné země pravidelně jako průvodkyně poznávacích a turistických zájezdů.

Jaké akce Vám zde mohu nabídnout? norsko3

Klasické poznávací zájezdy s cestovní kanceláří bez turistiky nebo s mírně až středně náročnou turistikou a ubytováním v hotelech, hostelech či chatách. I bez turistiky, jen při cestováním autobusem, uvidíte spoustu nádherných hor, ledovců, fjordů, jezer a vodopádů. Přejezdy autobusem jsou zde v podstatě vždy pestrou vyhlídkovou jízdou. Mnohdy se nabízí též příležitost k plavbě lodními trajekty přes úchvatné fjordy či k výletu vlakem přes zasněžené horské pláně.

 

norsko2

Pro ty, které klasická nabídka cestovních kanceláří neuspokojí, mohu připravit program plný náročnější turistiky – od jednodenních túr po vícedenní horské přechody s bydlením ve vlastních stanech nebo v horských chatách. Můžu pro Vás připravit akci do některých z mnoha pohoří Norska, ať už do známých a oblíbených horských oblastí Jotunheimen, Rondane, Dovrefjell či Hardangervidda nebo do méně navštěvovaných oblastí severního Norska či třeba na Lofotské ostrovy.

Norsko je obrovské a všude je tam tak krásně, vždy budete mít co objevovat a ať se vydáte do kterékoliv části Norska, vždy budete nadšeni.

norsko1

 

+420 731 020 456 htomsova@seznam.cz