Vlastní akce

Výpravy, které Vám nabízím, jsou zaměřené především na pěší turistiku různé náročnosti (od několikahodinových vycházek bez zátěže po několikatýdenní náročné přechody horských masívů s těžkým batohem) v horách a dalších oblastech s krásnou a zajímavou přírodou. Akce jsou určené nejen pro zkušené a vytrvalé pěší turisty, ale hlavně pro všechny milovníky přírody, kteří upřednostňují množství a kvalitu zážitků na cestách přírodou, chtějí si odpočinout v krásném a čistém prostředí a nechtějí trávit svoji dovolenou v příliš početné skupině lidí.

Co je typické pro výlety se mnou:

  • malý počet účastníků, z nichž většina již patří mezi stálé spolucestovatele – méně problémů a více prostoru pro individuální přání
  • přátelská atmosféra, vždy dobrá nálada, pohoda a žádná „křeč“
  • velká porce dobrodružství, romantiky, někdy i adrenalinu

Na Vaše přání ráda navrhnu a připravím akci, která vyhoví Vašim představám, tzv. na klíč. Také Vám mohu pomoci při výběru vhodného zájezdu od seriózních cestovních kanceláří nebo jen zkonzultovat program Vaší soukromé cesty (pro věrné klienty zdarma).

Ráda bych Vás upozornila na výhody i nevýhody mých vlastních akcí, které pro Vás připravuji:

 

Výhody

  1. Výlety a výpravy jsou určeny pro malé skupinky do max. 15 účastníků, podle charakteru a náročnosti akce. Budeme tak flexibilnější a pokud budete chtít, bude možné program po dohodě upravit podle Vašich přání.
  2. Nejsem cestovní kancelář a proto veškeré zařizování a organizaci cest dělám z nadšení a zdarma na rozdíl od cestovní kanceláře, která si účtuje tzv. marži. Se mnou platíte jen skutečné náklady (doprava, ubytování, průvodce-tlumočník), nic navíc. Já jsem placena jako průvodce a tlumočník, ostatní mnou případně zprostředkované služby platíte přímo dodavatelům.
  3. Nabízím originální programy akcí, které nenabízí žádná naše cestovní kancelář, a to z toho důvodu, že tyto programy připravuji podle Vašich představ a ve spolupráci s Vámi, máte-li zájem.

 

Nevýhody

  1. V menší skupině lidí zaplatí každý účastník větší částku na pokrytí společných nákladů celé skupiny. Ale vždy je něco za něco. Na oplátku se nemusíte mačkat s čtyřiceti lidmi v autobuse a akce jsou v duchu mnohem přátelštější až rodinné atmosféry.
  2. Nejsem cestovní kancelář, takže nemohu ručit za případné problémy způsobené dodavateli (dopravci, ubytovací zařízení, atd.) či nenadálými okolnostmi (např. špatné počasí, stávky, atd.).
  3. Nejsem cestovní kancelář a nemohu proto s Vámi uzavřít standardní smlouvu o zájezdu, ale jen smlouvu o průvodcovské činnosti, máte-li zájem. V případě privátních akcí je zásadním předpokladem vzájemná důvěra.

+420 731 020 456 htomsova@seznam.cz