Reference

aneb každého potěší, když si lidé jeho práce váží. Spokojení a nadšení klienti jsou mojí největší odměnou, radostí i motivací. Děkuji za krásná slova, která mě hřejí u srdce.

 

Veľmi sa Ti chcem poďakovať za vynikajúco zorganizovaný zájazd s dobrodružným programom pri poznávaní hôr a prírody, histórie Sardínie, príjemným rozprávaním a dobrou náladou.
Michal Juru, Sardínie 2023

Ještě jednou děkujeme za výborný zájezd do Indie se skvělým provázením.

Petr a Jarmila Zahradníkovi, Indie 2023


Milá Hanko, ráda bych ti ještě jednou poděkovala za další krásný zájezd. Moc jsem si Finsko užila, nevím, jestli mě to nedostalo ještě víc, než Norsko. Hlavně ten klid a voda.

Lenka Nota, Finsko 2023

TEDY HANI, TEBE BUDEME VŠUDE JEN DOPORUČOVAT, JSI ÚŽASNÁ!!! DÍKY ZA TVOU PRÁCI :-)

Petra Kaplanová, Norsko 2023


Ještě jednou Vám moc děkuji za krásný zájezd a spoustu hezkých zážitku a vzpomínek.

Táňa Achedžak, Island 2023


Děkuji, že jsem mohla jet s vámi. Užila jsem si to mnohem víc, než jsem čekala. Asi budu ještě dlouho snít při vzpomínkách. Už teď se moc těším do Skotska!

Lucie Handlová, Madeira 2023


Zážitkov bol nekonečne veľa a vstrebávanie už začalo pretriedovaním fotiek. Ak na Island tak jedine s tebou Hanko, ďakujem za parádne spoznanie zimného obdobia v krajine s nekonečnými možnosťami na pozorovanie sily prírody. Ukázala si nám miesta pre mňa doteraz nepoznané, zažil som všetky tváre islandského počasia, zrelaxoval a rozmrzol v termáloch, to po náročnejších dňoch v práci bude veľmi chýbať, otestoval trpezlivosť pri pozorovaní polárnej žiari, nebola ako ju možné vidieť na internete ale som spokojný, rovnako nezabudnuteľná bola turistika v zasneženej krajine, krásne vodopády, večerné posedenia …. proste tých zážitkov je nekonečne veľa a ťažko vybrať ten najlepší, ešte raz veľká vďaka za vypnutie od bežného života. Už teraz sa teším na jesennú cestu po Sardínii.

Michal Juru, Zimní Island 2023


Moc děkuji za možnost zúčastniti se této výpravy. Jsem moc spokojená.

Majka Jedličková, Provence 2022


V prvom rade ďakujem za skvelú a veľmi zaujímavú dovolenku v Provence. Parádne si to celé zorganizovala a tých zážitkov čo mi pribudlo je neskutočne veľa ešte raz veľká vďaka.

Michal Juru, Provence 2022


Měli jsme velké štěstí, že jste zájezd vedla právě Vy. Tolik zajímavých informací a krásných málo navštěvovaných míst …
( třeba ty malé ukryté vodopádky aj.) bychom sami neměli šanci poznat :-)

Mirka Zimová, Island 2022


Rádi bychom Vám ještě jednou moc poděkovali za zájezd na Island, který zcela předčil všechna naše očekávání. Vaše znalosti a vyprávění nás bavilo po celou dobu. Nikdy před tím jsme nezažili obětavějšího průvodce, který se klientům takto věnoval.

Pavel Vrzal, Island 2022


Milá Hanko,
ráda bych ti ještě jednou poděkovala za nádherný zájezd. Všechno vyšlo ještě líp, než mělo. Moc jsme si to s dcerou užily. Hlavně krásné trasy a výlety do přírody bez lidí. Díky tobě jsme se jako skupina všichni velmi rychle sblížili, vládla pohoda a radost. Což u zájezdů a zvlášť takto velkých není vůbec samozřejmost. Moc ti ještě jednou děkuji za všechny informace a těším se brzy zase na nějaký další zájezd s tebou.
Lenka Nota, Norsko 2022

I když jsem měla obavy, zda ty túry a túrky zvládnu, musím poděkovat především tobě za trpělivost a hlavně za to, že jsi mi věřila, že to dám.

Květa Šemorová, Norsko 2022


… A to jsem vůbec netušila, jaké báječné překvapení nás čeká v podobě vynikající průvodkyně Hanky Tomsové. Jednička se třemi hvězdičkami je asi málo…. Díky jejím znalostem této divukrásné země si určitě všichni účastníci Island oblíbili, a touží se tam zase někdy podívat. Takže velké poděkování naší Hance.

Libuše Přinosilová, Island 2022


Ahoj Hanko,

ještě jednou chci poděkovat za skvělý zážitek a perfektní čas strávený s tebou a celou skupinou na cestě kolem Islandu. Ukázala jsi nám nejen krásy a vrtochy Islandu, ale i sebe v tom nejlepší světle jako skvělá průvodkyně a řidička. Klobouk dolů.

Ivana Majtnerová, Island 2022


Dobrý den Hanko, nejdříve chci poděkovat za krásný zájezd na Island. Podala jste nám hodně informací o této krásné zemi. Jste profesionálka na správném místě a je vidět, že své znalosti ráda předáváte dalším cestovatelům. Byl to krásný zájezd a zážitky z něj umocnilo ještě krásné počasí, které nás provázelo, to ne vždy pokaždé vyjde. Byla jsem tam již podruhé a mé očekávání se plně vyplnilo.

Marta Dvořáčková, Island 2021


Vážená paní Tomsová, předně bych Vám chtěla moc poděkovat za dokonalý zážitek z Islandu, za Vaše profesionální a přátelské provázení celého zájezdu. Díky Vám jsme si odvezli krásné, nezapomenutelné vzpomínky, já osobně i touhu se na Island podívat znovu.

Jaroslava Havlíková, Island 2021


Bylo to super. Z tak velké skupiny a krátké doby pobytu jsem měl obavy, ale stihli jsme toho opravdu hodně a Tobě dík za skvělou organizaci. Budu se dívat na Tvůj plán akcí a myslím, že určitě se někdy zase potkáme.

Pavel a Marta Křížkovi, Island 2021


Chci ti poděkovat  za to, že jsme si se Štěpíkem zájezd na Island tak super užili, spoustu toho viděli a navíc jsme se oba shodli v tom, že to byla na léto sice nezvyklá dovolená, protože všichni jezdí k moři, ale budeme na ni určitě dlouho moc hezky vzpomínat.

Marcela Bartošová, Island 2021


Ahoj Hanko, ještě jednou bych ráda moc poděkovala za možnost seznámit se s Islandem  v doprovodu tak skvělé průvodkyně. A tak už teď plánuji, že se na Island jednou zase vrátím,  ale ráda pojedu i na jiný výlet jen, když bude určen i pro nás ne tak trénované zálesáky a když průvodkyně budeš Ty. CK Periscope, se kterou jezdím pravidelně, tedy ještě nikdy nezklamala a průvodci byli vždy skvělí, ale na Tebe budu dlouho vzpomínat.

Veronika Valachová, Island 2021


Bylo to bezvadné, jsem ráda, že nás osud svedl dohromady a že mohu jezdit s tou správnou cestovkou, čili
s Tebou. :-) Měj se fajn, mám Tě ráda a těším se na další společné cesty…

Ivana Pavlíčková, Tenerife 2019


Jinak se budu opakovat, ale bylo to s Vámi úžasné, co jste vše pro nás udělala. Myslím, že bez Vás bychom si to tak neužily.. průvodce dělá opravdu hodně :-)

Jana Malachová, Island 2019


Obrovský dík a pochvala patří naší paní průvodkyni, Hance Tomsové, která nezapomenutelný Island povýšila na TOP zájezd a to si myslím, že jsem toho opravdu už hodně viděla. Její rozsah znalostí o této zemi je neuvěřitelný.

Barbara Kovačková, Island 2019


Ahoj Hani, ještě jednou děkuji za krásnou dovolenou v Norsku plnou pohody a intenzivních zážitků!!!
Eliška Hermannová, Norsko 2019

Děkujeme za perfektní vedení zájezdu. Velká poklona před rozsahem Vašich znalostí. Děkujeme také za způsob, jakým jste se snažila do nás alespoň něco z Vašich znalostí dostat.

Libuše a Daniel Cikánkovi, Island 2019


Ahoj Hanko, moc děkuji, bylo to super!:-) Hodně díky Tobě!

Ludmila Váchová, Island 2019


Ahoj Hanko, ještě jednou děkujeme za SUPER dovolenou se skvělými lidmi, v nádherné přírodě se spoustou zážitků… Už se těšíme na další akci.

Hana a Petr Barankovi, Chorvatsko 2019


Byl to pro mě hluboký zážitek, jsem vděčná dceři, že mi ho zařídila a Vám, že jste nás celým zájezdem krásně provedla (a provezla).

Hana Cabáková, Lofoty 2019


Díky za Lofoty, tvoje práce byla jako vždy příkladná :))

Jana Šedivá, Lofoty 2019


Chci hlavně hrozně moc poděkovat za Milana, je naprosto nadšený, unesený vzývá všechny vyšší moci, aby s Vámi zase někdy mohl někam vyrazit. Děkuji i za skvělou péči, kterou jste mu věnovala.

Markéta Ulrichová, Kostarika 2019


Ahoj Hanko, 

rádi vzpomínáme na krásné cestování po Islandu. Zájezd se určitě vydařil a to hlavně Tvým přispěním, Tvojí znalostí přírody, reálií Islandu a v neposlední řadě Tvým výborným schopnostem řidičským a organizačním. Rádi s Tebou pojedeme i další na zájezdy, vše je jasné z Tvých www stránek….. 

Jana a Jaroslav Benákovi, Island 2018


Dobrý den Haničko,

děkuji za úžasný výklad po dobu zájezdu. Cestuji hodně, ale s takovýmto přístupem jsem se nesetkala. Smekám k Vaším znalostem o Islandu a doufám, že se ještě setkáme.

Růžena Dudková, Island 2018


Děkuju moc za organizaci dovolené v krásné přírodě a možnost podívat se zase do dalšího koutu světa, moc se mi tam líbilo a budu na celou cestu ráda vzpomínat!

Daniela Hrabětová, Ohňová země 2018


Díky moc za krásnou dovolenou a skvělé „dobití baterek“.

Hana Vlasáková, Andalusie 2018


Opravdu jedna s dovolených na kterou se NIKDY nezapomene a to díky Tobě! Jsi jedinečná.

Milena Šiklová, Island 2018


„Ahoj Hanko, moc děkuji za fotky, jsou moc pěkné, je vidět, že ten foťák nedržíš prvně v ruce. Moc pěkné záběry. Ještě jednou díky za krásnou dovolenou, pořád si o tom všichni povídáme. Byl to fakt super zážitek, samozřejmě také díky tomu, že jsme měli skvělou delegátku, průvodkyni a řidičku.“

Marcela Kubíčková, Island 2017


„Nejdříve bychom Vám ještě jednou chtěli poděkovat za vynikající vedení tohoto zájezdu, a to jak po stránce organizační, tak i odborného výkladu a v neposlední řadě i za bezpečné řízení mikrobusu v náročných podmínkách islandského terénu. Zjistili jsme, že jste nejen vynikající průvodkyně a řidička v složitém terénu, ale i neméně dobrá fotografka detailních snímků. Poznali jsme na našich cestách již mnoho průvodců, ale můžeme říci, že patříte mezi ty nejlepší.“

Helena a Luděk Vopěnkovi, Island 2017


„Zájezd byl nezapomenutelný také hlavně díky vám a vašemu přístupu k nám nezkušeným turistům. Tolik zajímavých informací o Islandu, které jsme se od vás dozvěděli,  se člověk nedočte v žádném bedekru.“

Radka Šnoblová, Island 2017


„Vaše znalosti a jejich podání přispěly velkým dílem, že jsem měl nejhezčí dovolenou svého života.“

Vladimír Uher, Island 2017


„Ještě jednou Vám mooooc děkujeme za super týden na Islandu. A za vše co jste pro nás dělala. Fakt jsme si to s Vámi moc užili. Vaše nadšení z Vás sálá na dálku a snadno se přenese i na ostatní  účastníky zájezdu.. :-) To jak umíte hezky vyprávět ….no prostě paráda. Samozřejmě už přemýšlíme kam příště…:-)

Petra Čermáková, Island 2017


„Chtěly bychom Vám touto cestou poděkovat za průvodcovské služby na Islandu. Velké množství informací o Islandu, které jste nám průběžně každý den poskytovala, byly velkým bonusem tohoto zájezdu. Vaše stále dobrá nálada a organizační schopnosti jsou obdivuhodné. Jste „profík“ na svém místě.“

Olga Pařízková a Hana Ešpandrová, Island 2017


„Pořád mě hřeje slunce z Madeiry a ta pohodová a veselá atmosféra, kterou jsme si kolektivně vytvořili. Dlouho budu vzpomínat, děkuji. Madeiru jsem si fakt užila a jsem Ti moc vděčná.“
Marie Krčková, Madeira 2017

„Peru jsi naplánovala perfektně, jsem stále plná zážitků a Aleš samozřejmě taky. Užila jsem si každičký den, každý krásný pohled na okolí a společnost s Tebou a výbornou partou. Tyto zážitky jsou pro mne duševním pokladem. Jako i Madeira, Andalusie a Island, i když s cestovkou, ale s Tebou.“

Naďa a Aleš Pavlíčkovi, Peru 2016


„Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za skvělý výklad a zprostředkování nádherného zážitku z tak krásné země. Věřím, že se tam alespoň ještě jednou podívám.“
 Míla Čanigová, Island 2016

„Ještě jednou opravdu moc děkujeme za krásnou atmosféru, kterou jste svým
přístupem vytvořila při našem společném „putování“ (= popojíždění)
Islandem. Obdivuji Vaši zapálenost pro práci, o Vašich znalostech místa
nemluvě!“
Anna a Zdeněk Kalábovi, Island 2016

„Ještě jednou bychom vám moc chtěly poděkovat za skvělý zájezd, spoustu informací a stále dobrou náladu, se kterou jste nás provázela.  Ještě jednou mockrát za všechno děkujeme a snad se ještě někdy potkáme na podobném zájezdu.“
 Pavla Burá a Libuše Svolinská, Island 2016

 „Moc děkujeme za pohodovou  dovolenou, vaše příjemné vedení zájezdu  a obdivujeme vaše znalosti. Ještě jednou děkujeme a dáváme vám výborné hodnocení. Budeme se hlídat Skotsko na příští rok – pokud ho budete pořádat.“
Hana a Petr Barankovi, Island 2016

 „Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za perfektní vedení tohoto zájezdu. Byli jsme nadšeni Vašimi znalostmi a schopností je v takovém rozsahu podat.“
 František Plánička, Island 2016

„Zájezd byl moc hezký hodně Vaší zásluhou, ještě mám potřebu Vám opět poděkovat za skvělé průvodcovské služby.“
 Jana Šedivá, Island 2016

„Dobrý den, jako klientka CK Čedok jsem se ve dnech 8.-12.10.2015 zúčastnila zájezdu na Island organizovaného vaší CK Firo Tour. Kromě toho, že zájezd splnil má očekávání, co se týče možnosti vidět touto formou a během tak krátké doby alespoň kousek z Islandu, o dost předčil má očekávání ohledně poznání této země prostřednictvím velmi zasvěceného a příjemně podávaného výkladu naší průvodkyně paní Hany Tomsové. Velmi oceňuji její komplexní přehled o Islandu, schopnost podávat informace provázané tak, že se v nich posluchač dokáže dobře orientovat, často zpestřené různými zajímavostmi. Mj. mě zaujal také výborný přehled paní Hany o životě současných Islanďanů. Kromě skvělých vědomostí a organizačních schopností naší průvodkyni během zájezdu nechyběl ani potřebný nadhled a humor, což také patří k známkám její naprosté profesionality.Děkuji CK a speciálně paní Haně za povedený cestovatelský zážitek.“
 Jitka Pokorná, Island 2015

„Za celou dobu, kdy jezdím po různých poznávacích zájezdech jsem poznala DVA průvodce, kteří vynikali nad ostatními. Vy jste jedním z nich…“
Monika Márynková, Island 2015

„Bylo to super, jste bezva, moc a moc děkujeme jste profík na svém místě.“
 Petra Ouzká, Island 2015

„Hanko, ještě jednou děkujeme za velkou obětavost a profesionalitu  při zprostředkování „prvního poznání Islandu“ s Avetourem.“
 Aleš Zima, Island 2015

„Moc vzpomínáme a děkujeme za skvělou Andalusii.“

Naďa a Aleš Pavlíčkovi, Andalusie 2015


„Dobrý den, minulý rok v květnu jsme s Vámi objevovali Island. Od té doby se pořád chystám Vám napsat, jak úžasný zážitek to byl, jak tam bylo krásně a jak moc jste svým vyprávěním přispěla k celkovému skvělému dojmu. Ještě na místě jsme uvažovali, že pojedeme znovu, možná opět s Vámi, na delší dobu než pár dnů, třeba i pod stan… Vyprávěla jste, jak se takových výprav pravidelně rodí nová dítka… Smála jsem se. A pár týdnů po návratu do Prahy, ještě než jsme stihli vytřídit fotky a zážitky z výletu jsem zjistila, že jsem těhotná. Jediný možný a jasný termín, kdy se to povedlo, musel být právě během výletu na Island. Takže jsme si dovezli malého „vikinga“ 🙂 Nakonec se ukázalo, že to bude slečna. Narodila se zdravá a krásná letos v únoru. Ještě jednou opožděné díky za nádherný zážitek, a doufám, že se nám v brzké budoucnosti podaří se potkat při dalším, podobně úžasném výletu. Přeji Vám hodně spokojených klientů a vydařených zájezdů!“

Denisa Metzgerová, Island 2014


„Příchod do reality byl drsný a rychlý, nicméně z této akce budu žít ještě dlouho. Opravdu jsme měli štěstí na všechno, počasí, průvodce, společnost.“

Michal Šafránek, Patagonie 2015


„Zdravim vsetkych ceskych a slovenskych patagonskych a ushuaiskych nadsencov, ktorych spojila uzasna CK Mundo (Hanka, prosim tuto vetu zopakuj sefovi CK, mozno dostanem nejaku zlavu nabuduce). Som rada, ze som vas vsetkych stretla a spoznala…. to je fakt a nie fraza, nie casto sa stava ze si proste ludia sadnu a  vydzia 3 tyzdne bez toho aby si vosli do vlasov. Naozaj sme videli a zazili za tri tyzdne tolko co niekto neprezije ani za tri roky, okrem toho Niekto tam hore nam doprial krasne pocasie takze o to viac bolo vsetko umocnene a mozno “ zkrasnene“ gycovo modrou oblohou nad nami. Ked tak preklikavam fotky, je to proste uzasne…. a moji kamosi hikaju  a chvalia….. a este zatial nestiham nadavat na veci v TV alebo na to co pocujem od kolegov…. lebo som este stale v lahkej euforii, ktora mi dufam  vydrziiii co najdlhsie, dufam ze aspon do dalsieho cestovatelskeho uletu. Dlllho som sa tak nenasmiala (samozrejme aj sama na sebe) ako s vami.“
Marika Krížová, Patagonie 2015


„Moje milá Haničko, vzpomínám, stále vzpomínám!! Včera jsem se dívala na pohádku, a tu vidím Gulfos a další známe záběry -To je přece Island!! Hned po pohádce jsem otevřela své složky a pročítala a  prohlížela mapu, kde jsem měla to štěstí s Tebou cestovat. Haničko , v novém roce mnoho krásných zážitků, štěstí a radost přeje Milena, která je je moc ráda, že tak nádherného člověka poznala!“

 Míla Šiklová, Island 2014

„Stále s manželem vzpomínáme na poznávací zájezd Severská romance, ze kterého jsme se nadšení vrátili v úterý 5. 8. Ještě jednou vám chci poděkovat za vše, s čím jste nás během zájezdu seznámila. Přejeme spoustu dalších vydařených zájezdů.“
 Věra a Lubomír Pištěkovi, Norsko 2014

„Ještě jednou děkuji za sebe,manžela a myslím i za naprostou většinu skupiny za krásný výlet. Nejsem zrovna konzument organizovaných zájezdů,ale s Vámi bych jela klidně a ráda znovu.“
 Zuzana Nýdlová, Norsko 2014

„Když jsem si prohlížel fotky z vašeho e-mailu měl jsem chuť svůj foťák zahodit.Nejen,že jste úžasná průvodkyně ale i úžasná fotografka. Ještě jednou dík za krásné zážitky.“
 Radek Kopeček, Island 2014

„Ještě jednou děkuji za naší celou karlovarskou skupinu přátel turistiky za úžasné a profesionální odprůvodcování Islandu. Byla jste bezvadná a díky Vám nám tento „Islandský odskok“ zůstane dlouho v paměti.“
 Petr Deraha, Island 2014

„Ještě vstřebáváme krásné zážitky z treku po Madeiře,kde se nám moc líbilo a celý program i parta lidí byl fajn. Ještě jednou děkujeme za pěkný zájezd na Madeiru.“
 Naďa a Aleš Pavlíčkovi, Madeira 2014

„Nechcem vam velmi lichotit, aby ste nespysnela, ale bola ste skutocne fantasticka.
Prosim informaciu, ci mate v plane v lete 2014 3-tyzdnovy zajazd, s ktorou cestovkou a ci je mozne sa tam este pripojit. Chcela by som sa dostat aj do vnutrozemia a na sever. Dakujem.“
 Daniela Brózová, Island 2014

„O teto zemi jsem jiz neco malo vedela, ale s Vasim velmi podrobnym a poutavym vykladem jsem nepocitala. Obdivuji Vas a lituji, ze muj vek mi jiz nedovoluje podniknout s Vami nejakou dobrodruznou vypravu.“
 Tanja Cisler, Island 2013

„Vážení, chtěla bych Vám poděkovat za velmi pěkný zájezd na Island, od 25. do 29. dubna tohoto roku. Zájezd neměl chybu, ubytování, doprava, (až na zpoždění letadla při odletu, ale to nebylo Vaši vinou) báječný program a především chci velmi pochválit naši průvodkyni paní Hanu Tomsovou. Obdivovali jsme její neskutečné znalosti Islandu, které nám bez oddechu předávala, všechny ty zapeklité islandské názvy zpaměti, o vše se v klidu velmi dobře postarala, zkrátka si nedovedu ani lepší průvodkyni představit. Poznání Islandu splnilo mé přání, i když možná, pokud mi ještě zdraví dovolí, ráda bych se tam podívala ještě jednou, příští rok na podzim.“
Jana Bílková, Island 2013


„Vynikajícím způsobem připravený zájezd včetně programu, ubytování a dopravy. Program byl zcela geniální. Průvodce paní Tomsová – zde nemám slov, neboť j sem nepoznala fundovanějšího, ochotnějšího a příjemného průvodce. Pro ni bylo na prvním místě opravdu blaho klienta. Každý večer nabídka fakultativní aktivity. Vždy ochotná. Průvodcovala tak, že bych s ní jela na další program na Island znovu.“

 Marie Vaňková, Island 2012

„Zájezd předčil mé očekávání, jelikož jsme byli již na více zájezdech FIRO-TOUR. Hlavně bych chtěla vyzdvihnout organizační schopnosti, znalosti a hlavně velmi příjemný  přístup a ochotu delegátky Hany Tomsové. !!! Což byla z nejdůležitějších okolností naší spokojenosti se zájezdem.“

 Magdalena Smolejová, Island 2012

„Osobne jsem porad ve stavu aklimatizace: vetsinu jidla ke snidani ukladam na dosah z postele, deku a polstar balim po ranu do rulicky, osahavam vsechno obleceni ve skrini jestli neni vlhke, at jdu kamkoli beru si plavky a rucnik, venku fotim vsechno co bubla, pritahuje me smrad, chodim houpavym krokem, igelitem jsem vystlal i sandale, jidelnicek zamrzl na kombinaci toustak-banan-hlad-susenky-pivo, kdyz uviznu ve vytahu tak volam „Karle?!“, pred vstupem do koupelny si chystam mince na sprchu, do horke vany pridavam modre barvivo, v loznici mam prichystanou cepici a rukavice, pred usnutim zkontroluju ukotveni postele, dokud si neuvarim caj tak neusnu (pit ho nemusim, staci uvarit!) a jen co dojedu do vedlejsi dediny, tak zjistuju casove pasmo! Proste Island zanechal dojem v kazde bunce meho tela….“

 Zdeněk, Island 2009

 „Dekuji za krasnou dovolenou, bylo to moc fajn a najednou mi to prijde moc kratke. Budu na ni dlouho s hrejicim potesenim v srdci vzpominat.“
 Jirka Žižka, Island 2008

+420 731 020 456 htomsova@seznam.cz